Suur müügihoroskoop 2011!

Vaata, milline hakkab välja nägema sinu 2011 aasta müügielu.

 JÄÄR

Uus aasta ei saa olema kerge, kuid sa avastad oma varjatud potentsiaali. Kui sa pühendad end iga nädal kasvõi tunnikese müügitehnikate teadlikule õppimisele, siis suureneb Su sissetulek oluliselt. Teadmised on sinu trump, mida ei suuda mõjutada mitte ükski majandusolukord, euro tulek või Savisaare skandaal.
Sa tunnetad, et tehingute lukkulöömine ei ole su tugevaim pärusmaa, kliendid kipuvad asju edasi lükkama ja munema. Pole hullu- Märtsikuus õnnestub sul osaleda closingukoolitusel, peale mida kasvab su jõustunud tehingute arv vähemalt 25%.  Seda soosib eeskätt see, et Merkuur on Veevalajas, mis tähendab, et hommikuse süstemaatilise tülpinud ilmel kohvi valamise asemel hakkad sa valama enda pangaarvele kõvasti raha. Eurosid.  2011 tuleb su jaoks edukas, kuna su closinguoskus on suurem kui eelmistel aastatel kokku. Lisaraha eest teed endale eksootilise reisi.

 SÕNN

Sinu ülesanne on eeloleval aastal leida uued ideed, kuidas muutunud majanduses ja eurotsoonis edukam olla. Edu nimetaja on nutikus, uute ideede väljamõtlemine ja katsetamine. Ära pelga midagi peale aju kärbumise, mis kaasneb vanade stampide kasutamisega!
Sa osaled koolitusel, kus saad palju uusi ideid oma hinna kaitsmiseks ja suurema raha küsimiseks. Suurendad oma closinguoskust, see viib su sissetuleku raketina üles. Su tähtkuju käib vahepeal ära, eriti just aasta alguses, Andromeda Udukogus, mis tähendab seda, et hommikuti oled täielik ufo ja ei saa midagi aru ning selleks, et end käivitada, pead jooma ära vähemalt liitri kohvi. See on aga mööduv nähtus. Sul tuleb edukas 2011 aasta ja sa teenid s.taks pappi!

 

 KAKSIKUD

Majandusolukord ja 2011 aasta ei soosi laiska olekut. Sa pead olema nutikas ja töökam, õppima uusi asju ja neid koheselt katsetama. Sul on jõudu, et saada oma valdkonna parimaks müügiprofiks, ainukesena peaksid tulema oma mugavustsoonist välja ja arendama oma varjatud potentsiaali. Loe, õpi ja surfa netist kasulikku infot, mis aitab Sul rohkem müüa ja teenida- ja Sa oled varsti tippmüüja.
Kuna su kliendi kipuvad asju pidevalt edasi lükkama, siis pead õppima, mida selle vältimiseks teha. Kui sellest üle saad, siis suurendad oma sissetulekut vähemalt kolmandiku. Selle raha eest saad lubada endale mõnusa puhkusereisi ja maksta ära oma võlad, mis on kogunenud. Kindlasti tasub sul õppida ka kaitsma oma hinda, kuna kliendid peavad seda liiga kalliks. Eriti aasta alguses, kus su tähtkuju on Uraanis ja müük on selletõttu uriinis. Kuid aasta tuleb sul hea!

 VÄHK

Majandus käib kohati vähikäiku, kuid see ei tähenda, et sina, vähk, peaksid seda tegema. Panusta enesearendamisse, õpi juurde midagi uut, kuidas kliente surnud seisust oma toodetega välja aidata ning sa teenid palju rohkem kui seni. Lisaks kannatab sul olla oskuslikum closeja– küsi eneselt, kuidas sa suudad klientidele selgeks teha, et nad võidavad su toodetest-teenustest, kui pakkujaid on teisigi? Saturn käsib sul otsida vähemalt 10 põhjust, miks osta just sinu firmast!

Sul tuleb edukas aasta. Ainukesena peaksid lõpetama vabanduste leidmise, miks üks või teine tehing käest libiseb ja keskenduma selle asemel oma vigadelt õppimisele ning uute võimaluste leidmisele. Raha vedeleb igal pool, tuleb osata vajutada õigetele nuppudele ning see üles korjata. Sa teed seda sellel aastal.

 

LÕVI

Nagu paistab astroloogiliselt abimehelt, siis ega sul midagi head loota ei ole. Seda juhul, kui usud astroloogilisse kalendrisse ja püüad müüke kohvipaksu pealt ennustada. Krabi tähtkujus asuv Andromeda udukogu pakub sulle välja parema lahenduse: õpi müüki, teravda oma closingutehnikaid ning sa müüd aasta teises pooles palju rohkem. Lisaks õpi aru saama, et kui klient soovib järele mõelda, siis tähendab see enamasti seda, et teda ei koti su pakutav. Sul tuleb edukas 2011 aasta. Seda juhul kui õpid oma hinda kaitsma, vastuväiteid ennetama ja paremaid kirjalikke pakkumisi kirjutama. Kui sa vahetad pakkumises ära ainult ettevõtte nime, siis ei ole see pakkumine, vaid kloonimine. Pakkumiste muutmine müüvaks, see on su astroloogiline käsk sellel aastal, kui sa seda ei tee, siis lõpetad Andromeeda udukogus.

NEITSI

Malbete ja neitsilikult tagasihoidlike lähenemistega enam edu ei saavuta, kuna kliendid ei allu enam tavapärase müügi reeglitele. Nad ütlevad, et raha pole, eelarve on kokku tõmmatud ja et nad ei saa su pakutavata enam osta. Majandusolukorra võitmine on üks olulisemaid väljakutseid- ja kui sa teed asju teisiti, õpid juurde uusi ideid ning oled konkurentidest kavalam, siis oled edukam kui kunagi varem! Sa pead muutma oma pakkumisi, tegema asju teisiti ja olema isikupärane. Sa tunnetad, et tehingute lukkulöömine ei ole su tugevaim pärusmaa, kliendid kipuvad asju edasi lükkama ja munema. Pole hullu- Märtsikuus õnnestub sul osaleda closingukoolitusel, peale mida kasvab su jõustunud tehingute arv vähemalt 25%. Kindlasti tasub sul õppida ka kaitsma oma hinda, kuna kliendid peavad seda liiga kalliks.Sul tuleb edukas uus aasta, nii nagu näitab meile udukogu, mis asub Püsikliendi tähtkujus.

 

KAALUD
Sa ei ole selline natuur, kes alla annaks, hoolimata majanduse halvenevast seisust! Müük on küll langemas, kuid sa omandad uusi lähenemisi ja rakendad edukalt neid. Juhul kui seda mitte teha, siis on oht sattuda müügiluuserite hädistesse ridadesse. Majanduslanguses uute müügivõtete omandamine on võti su edule! Keskendu püsiklientidele ja sa saad neilt rohkesti tellimusi. Mis on veel see, mida tähed sulle ennustavad? Ära usu saatust ja seda, et su elu juhib mingi kõrgem jõud. Näiteks müügihoroskoopi, rääkimata tavalisest horoskoobist.  Kõik on su enda kätes, sa oled tegija, juhul kui viitsiksid pisut rohkem liigutada. Sa saad klientidega hästi jutule ja müügi suurendamine pole probleem. Kindlasti tasub sul õppida ka kaitsma oma hinda, kuna kliendid peavad seda liiga kalliks. Nii et kui sa usud, et sul tuleb edukas 2011, siis sul see ka tuleb!
SKORPION
Sul tuleb edukas aasta. Ainukesena peaksid lõpetama vabanduste leidmise, miks üks või teine tehing käest libiseb ja keskenduma selle asemel oma vigadelt õppimisele ning uute võimaluste leidmisele. Raha vedeleb igal pool, tuleb osata vajutada õigetele nuppudele ning see üles korjata. Sa teed seda sellel aastal. Lisaks tuleb sulle kasuks, kui õpid oma hinda kaitsma, pakkumisi võitma ja edasilükkamistest üle saama. Seda juhul kui õpid oma hinda kaitsma, vastuväiteid ennetama ja paremaid kirjalikke pakkumis kirjutama. Kui sa vahetad pakkumises ära ainult ettevõtte nime, siis ei ole see pakkumine, vaid andmete toppimine ja kloonimine. Kui muudad oma lähenemist pakkumiste tegemistesse,  teenid 2011 vähemalt kolmandiku võrra rohkem. Ja usu rohkem iseendasse, mitte tähtede seisu. Sobib?

 

AMBUR

Sa tunnetad, et tehingute lukkulöömine ei ole su tugevaim pärusmaa, kliendid kipuvad asju edasi lükkama ja munema. Pole hullu- Märtsikuus õnnestub sul osaleda closingukoolitusel, peale mida kasvab su jõustunud tehingute arv vähemalt 25%.  Seda soosib eeskätt see, et Merkuur on Veevalajas ja Jupiter viibib Kuseudu udukogus. See ei tähenda, et peaksid ise olema udukogu. Kliendid, kes lubavad osta, aga pärast ei võta su toru, pole kadunud kliendid- nendega tegelemine saab olema su selle aasta tõmbenumber. Sa õpid 10 uut closingutehnikat ja suurendad oma sissetulekut pea poole võrra 2011. Sul tuleb hea aasta, juhul kui tuled laiskusetsoonist välja! Ahjaa, tundub, et võid saada ka ametikõrgendust, kui suudad näidata häid müüginumbreid või siis uue töökoha.

 

KALJUKITS

Aitab kepslemisest! Sellel aastal ei hüppa sa enam ühelt kliendilt teisele, vaid keskendud kõige olulisematele ja kasumlikematele klientidele. Arusaam, et 80% klientidest on puhas ajaraisk, suurendab su sissetulekut poole võrra. Need 80%, kes toovad väikseid tellimusi, saavad su käest palju vähem tähelepanu ja samas leiad sa süsteemi, kuidas ka nendega ajaefektiivselt tegeleda. Marss Andromeeda udukogus dikteerib su  aasta alguse, kus tunned end uimasena, kuid soovitus: söö vähem ja tervislikumat, ning sul on rohkem müügipowerit. Sa tunnetad, et tehingute lukkulöömine ei ole su tugevaim pärusmaa, kliendid kipuvad asju edasi lükkama ja munema. Pole hullu- Märtsikuus õnnestub sul osaleda closingukoolitusel, peale mida kasvab su jõustunud tehingute arv vähemalt 25%. Sul tuleb edukas 2011!

 

VEEVALAJA

Aitab pisarate valamisest oma palganumbri vaatamisel! See aasta tuleb sul täitsa kena, kuna suurendad oma closinguoskust ja osaled Hinnasõja koolitusel, kus saad palju uusi tehnikaid. 2010 aasta ebameeldivused pöörduvad heaks, kuna sa lähed raskustega ainult tugevamaks. Sind ei murra miski, ei majanduslangus ega konkurentide kangus. Pead tugevdama oma closinguoskusi- ja sind ei peata mitte ükski takistus. Ahjaa, Neptuun Andromeeda udukogus näitab, et pead leidma vähemalt 5 põhjust, miks kliendil oleks kasulik su toodet osta, sel juhul on sul palju lihtsam aidata põhjendada tema ostuotsust. Hea aasta on sul 2011!

 

KALAD

Kala näoga telefoni põrnitsemisest pole sellel aastal kasu. Võta toru ja helista, kõige hullem, mis juhtuda võib, on see, et sulle öeldakse ei. Kuid kui sa oskad ei-sid ennetada, siis oled või sees! Seda sa sellel aastal ka õpid ning su müük ujub pinnale. Suurendad oma oskust hinnasurvele vastu seismisel ning lömastad oma konkurendid paremate müügiargumentide ja pakkumistega. Sul tuleb edukas aasta, kui lõpetad allavoolu ujumise ja valid uue kursi- eduka müümise kursi. Sa puutud kokku kliendiga, kes toob esile hulga vastuväiteid. Sa kasutad “Õngekonksu closingut”., mida õpid sellel koolitusel, ja see toob sulle 20% rohkem tehinguid. Täiesti adekvaatne ja hea aasta on sulle 2011. Lisaks võid saada ametikõrgenduse, nagu ütleb Uriin. Vabandust, Uraan.

Arutelu

  1. Maire Kuriljak
  2. Silver Muuga
  3. Ilona Tenn
  4. agu

Jäta vastus