Ekke Lainsalu koolitus "Hinnasõda ja konkurentsivõitlus" juba 12. novembril

Löö tehingud lukku ja teeni rohkem!

Sellel koolitusel õpetan ma Sulle saladusi, kuidas võita pakkumisi ja kaitsta oma hinda, kasutades selleks lähenemisi, mida su konkurendid ei valda.

Kui tihti Sa kaotad tehinguid selletõttu, et saadad pakkumise ära ja seda peetakse kalliks?

Hinna allatingimiste ja mittemüüvate pakkumiste tõttu tehingute kaotamine igapäevane karm reaalsus. "Hind on liiga kõrge", "me võtame ainult odavamalt pakkujalt" ja "konkurendid pakuvad odavamalt" – nendega puutuvad kokku kõik müügiinimesed iga päev. Paljud ei tea, mida selles olukorras teha. Paljud teevad sedasama, mida teevad teised. Tulemus? Pakkumised ei jõustu või kui lähebki õnneks, siis kaubeldakse hind alla ja kasumist jääb järele olematu number.

Hinna allatampimine, mittemüüvate pakkumiste saatmine ja konkurentsiolukorras teisele kohale jäämine annavad võimaluse teistele, kes oskavad paremini müüa ja oma hindu kaitsta. Rahalist kahju, mis igapäevaselt sellega kaasneb, oskad kokku lugeda ainult Sina. Mõistlik oleks sellele punkt panna ja õppida saladusi, kuidas pakkumised tehinguteks pöörata.

 • 1. Oma hinna kaitsmine on üks olulisemaid oskusi müügis. See, kumb on hinna vastuväiteks paremini valmistunud (Sina, klient või konkurent), lõpetab võitjana. Annan Su kätte tehnikad, mida teised ei kasuta.
 • 2. Pakkumiste võitmine on kunst, mida enamik ei valda. Ma olen õppinud ise seda aastaid ja avastanud ning loonud lähenemisi, mis on võimelised kolme-kuni viiekordistama Su tulemusi. Olen valmis need saladused andma Sinu ja Su müügitiimi kätte.
Selle koolituse koostamine polnud kerge. Mul võttis see hulgaliselt aega ja energiat: Mis on need võtted, mis töötavad siis kui klient väidab, et hind on kallis? Mis on need tehnikad, mille abil konkurente hinnapakkumistes seljatada? Kuidas ikkagi pakkumistevoorus saada võidukas tulemus, hoolimata, et odav hind on justkui põhimääraja? Mis oleksid parimad müügiargumendid hinnasurves müümiseks?

Täna on see kursus valmis ja mitu korda praktikas testitud. Toimib.

Koolitus oli lihtsalt suurepärane! Sain väga palju uusi ideid, mis on müügitöö muutnud palju põnevamaks ja loomingulisemaks, rääkimata tulemustest. Järgmisel koolitusel kohtume, Ekke!

Ragnar Jürgens,

Scania Eesti AS

Ekke koolitus oli ääretult huvitav, inspireeriv ja kasulik, mis eristus teistest koolitustest kardinaalselt. Mitte kordagi ei tekkinud tunnet, et võiks ebahuvitavaks või teoreetiliseks minna. Sain suurepäraseid tehnikaid, mida jagasin ka oma meeskonnaga.

Viljar Vaht

MAX123

Meie meeskond käis Ekke koolitusel ja inimesed jäid väga rahule. Küsides müügitiimilt tagasisidet, siis kiideti just väga praktilisi ning huvitavaid tehnikaid, mida teistel koolitustel seni õpetatud ei ole. Koolitus osutus väga õnnestunud valikuks.

Avo Kaasik

AS Eesti Otis

Koolitus oli ülihuvitav, täis ootamatuid ja põnevaid tehnikaid. Kui keegi soovib võita pakkumisi, siis on see koolitus just talle!

Liis Läte

Frens Konverentsiteenused

Koolituse teemad

 • Pakkumiste võitmiseks ettevalmistamine - kuidas muuta oma pakkumine senisest kolm korda müüvamaks?
 • Mis on põhiline viga, mida tehakse kui kuuldakse "hind on kallis"?
 • Kuidas võita pakkumistevooru? Saad hulga tehnikaid, milledest osad on täiesti ebatraditsioonilised ja senikasutamata.
 • Kuidas müüa enda väärtust nii, et hind langeks tahaplaanile ja mis peamine – kuidas teha seda selliselt, nagu pole kunagi tehtud?
 • Hinnaläbirääkimiste tehnikad - kuidas hinda paika rääkida ja kuidas mitte oma kasumit kaotada
 • Konkurentide mängust väljajätmise tehnikad - kuidas teha nii, et konkurendilt pakkumist ei küsitakski
 • "Konkurentidel on odavam!" Mida teha kui klient seda ütleb?
 • "Ma saan selle mujalt odavamalt" Parimad tehnikad selle olukorra seljatamiseks
 • “Teie hind on liiga kõrge" Saad hulga lähenemisi selle olukorra võitmiseks
 • "Me võtame ainult odavaimalt pakkujalt" Lihtne, kuid toimiv nipp selle olukorra lahendamiseks ja pakkumisevooru võitmiseks

Kas tasub osaleda?

Kui Sul õnnestub kasvõi üks oluline tehing võita, oled plussis. Siit aga saad meeletult lähenemisi, mis aitavad vähendada allahindluste tegemisi vähemalt poole võrra ning lüüa konkurentide nina eest lukku rohkem tehinguid.

Koolituse aeg ja toimumiskoht

12. november 2014  mugavas hotelli konverentsikeskuses Tallinnas
Täpse info saadan Sulle peale seda kui oled registreerinud.
Koolituse algus 10:30, lõpp 17:00
Koolituse osalus 259 pluss km.


Koolitus sisaldab endas kõike: põhjalikke ja praktilisi materjale, diplomit, kohvi, lõunaoodet, korralikku lõunat ja loomulikult kümneid täiesti uusi tehnikaid, mida Sa pole varem kuulnud ja mis aitavad Sul juba järgmine päev rohkem ja stressivabamalt müüa.

Registreeru kohe ja kindlusta oma koht

Aga...kas see asi on ikka väärt seda investeeringut?

Mis juhtub siis kui sa ei võta midagi ette? Kui suur on nende luhtaläinud tehingute arv poole aasta pärast? Oled Sa mõelnud, mis see võiks rahaliselt maksma minna, kui kaotad konkurentidele ja pead tegema suuri allahindlusi? Kui suur on võimalus, et suudad üha tihenevas konkurentsis ja klientidepoolses hinnasurves seniste lähenemistega paremini müüa?

Julgen olla kindel, et see koolitus toob Sulle raha tagasi juba esimeste tehingutega. Edasine on aga ainult puhas pluss.

Raha-tagasi garantii

Oled skeptiline, et kas see on ikka huvitav ja praktiline koolitus? Jah, me kõik oleme käinud loengutes, mis on igavad ja teoreetilised. Ma ei taha, et Sina oleksid rahulolematu. Kui koolitus ei vasta Su ootustele ja lahkud poole pealt, siis maksan Sulle raha vastu vaidlemata tagasi. See on Sinu garantii, et tuled kogema väärt asja, mis Sind müügis reaalselt aitab.

Omalt poolt luban:

See on kõige praktilisem koolitus, mida oled kogenud - saad palju sõnastusi ja tehnikaid, mis aitavad Sind uute tehingute saamisel koheselt! Kõige meeleolukam koolitus, mis ei sarnane klassikalisele kuivale koolituspäevale, ehk Sa saad osa väga vingest elamusest!

Juhul kui Su eesmärk on müügi ja sissetuleku tõstmine, siis pärast seda päeva suudad Sa seda!


Koolituse hind 259+km
Toimumiskoht:
12. november
Tallinn

Ingvar Allekand Domus Kinnisvara, Arendusdirektor

Koolituspäevas saadud uut energiat on tunda kõigis meie kontorites – nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas kui Keilas. Seekordne investeering koolitusse teenis end juba esimese kuuga tagasi. Ekke on konkurentsitult parim müügikoolitaja Eestis.

Rain LõhmusLHV

See on ainulaadne lähenemine müügile, millest on õppida igaühel, kes soovib rohkem raha teha. Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert.

Paul-Erik Rummo Riigikogu liige ja kirjanik

Müügi põhitõdesid peaksime me teadma kõik, arstidest kuni poliitikuteni. Ekke koolitustelt saab igaüks põnevaid ideid. Soovitan siiralt - ta on äärmiselt huvitav ja mitmekesine koolitaja.

Tervitusvideo

Vaata eelmise koolituse pilte

Ekke Lainsalu 2013
Müügitehnikad, mida teised ei õpeta!
myygiproff.ee
ekke@myygiproff.ee
+372 50 677 62
Keemia 11-9, Tallinn 10616