Category: Tsitaat

Ingvar Allekand

Domus Kinnisvara, Arendusdirektor Koolituspäevas saadud uut energiat on tunda kõigis meie kontorites – nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas kui Keilas. Seekordne investeering koolitusse teenis end juba esimese kuuga tagasi. Ekke …

Randel Min

Stallion, Juhatuse esimees Särava esinejana suutis Ekke meile tõestada, et müük on väga oluline klienditeeninduse komponent ning mitmed müügimeetodid ja põhimõtted on hädavajalikud kliendi rahulolu saavutamisel. Soovitame!

Magnus Vaht

Starman, Müügijuht Ekke koolitus aitas meie telefonimüügile palju kaasa. Kõige tugevam osa on suurepärased praktilised tehnikad, mida saab kohe iga müüja oma töös kasutada.

Ingo Põder

BIGBANK, juhatuse liige Ekke poolt tehtud superhea koolitus õnnestus 100%. Eriline lähenemisnurk tehingute saamisele ja spetsiaalselt meie jaoks tehtud koolitus tõi tulemusi juba järgmisel päeval.

Rain Lõhmus

LHV See on ainulaadne lähenemine müügile, millest on õppida igaühel, kes soovib rohkem raha teha. Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert.

Paul-Eerik Rummo

Riigikogu liige Müügi põhitõdesid peaksime me teadma kõik, arstidest kuni poliitikuteni. Ekke koolitustelt saab igaüks põnevaid ideid. Soovitan siiralt – ta on äärmiselt huvitav ja mitmekesine koolitaja.