Eesti esimene müügi e-kursus avatud!

Avasin täna müügi e-kursuse “Murra müügimasu!” See keskendub müügi tänasele põhiprobleemile. Sa ju tead, mis see on? “Pole raha, pole eelarvet, pole vahendeid, kõik on külmutatud”. Raske lugu, kas pole? Püüa sa siis veel sellises olukorras müüa, kui kliendid rahapuuduse käes vaevlevad.

Aga kas ikka vaevlevad kõik? Minu paar kuud tagasi sooritatud küsitlus firmajuhtide seas tõi välja huvitava asjaolu- nimelt leidis enamus, et hoolimata külmutatud või isegi puuduvatest eelarvetest leiaksid nad raha, juhul kui toode- teenus tooks väärtust või aitaks mingeid veel hullemaid jamasid ära hoida. Nii et eelarve kitsikus ja raha puudus ei saa olla takistuseks, küsimus on hoopis selles, et täna tuleb müüa hoopis teisiti. Paljud kliendid istuvad nöo “raha otsas” ja ei julge kulutada, kuna kardavad homset. Aga kui sa täna nendele klientidele ligi ei pääse, siis teevad seda homme konkurendid ja ma ei usu, et see oleks parim stsenaarium Su jaoks.

Ma annan Su kätte kursuse, kus on 35 videot, palju sõnastusi ja muud praktilist staffi oma müügi koheseks päästmiseks ja suurendamiseks. Aga lisaks on kuni ülehomseni, so 5. novembrini avamise puhul Sulle ka üks vinge eriboonus!  Vaata seda lähemalt ja ilmselt Sa ei saa vastu panna 😉 https://www.myygiproff.ee/murra-muugimasu.html

Arutelu

  1. agu

Jäta vastus