Kuidas müüa ka täna nagu majandusbuumi ajal

Murra müügimasu: uued ja radikaalsed tehnikad
müügi suurendamiseks rahapuuduse tingimustes

Mis on tänase päeva number 1 müügiprobleem? Vastus: “Meil ei ole eelarves raha!”

Tuleb tuttav ette? Mitu korda nädala jooksul sa sellist vastust kuuled? Kas see on tekitanud sinus vahest täieliku lootusetuse tunde?

“Meil pole eelarves raha!”

Kuigi on tegu tänase müügimaailma kõige suurema takistusega, siis selle lahendamiseks kompetentsi ja abi koolitusturul lihtsalt ei ole! Uskumatu, kas pole?

Soovin tõsta oma müüki ja olen valmis liituma


Tavalised müügikoolitused ei suuda väljakutset lahendada

Pakutakse palju erinevaid koolitusi, kuid kõige keerukamale probleemile lahendus puudub! Tarbetu on õppida kliendi vajaduste väljaselgitamist, erinevate klienditüüpide tundmist ja nõuandlikku – konsultatiivset lähenemist - kõik see on tore ja kasulik teada ja toimis võib-olla eile, kuid täna on olukord kardinaalselt muutunud.

Mis sa arvad sellest, kui sa saad kliendiga kontakti, tuvastad ta vajadusi, pakud parima lahenduse lähtuvalt oma koolitustel õpitust - …ja siis klient vastab sellepeale: “Kõik on tore, aga kahjuks see ei mahu meie eelarvesse!” Mis tunde see sinus tekitab? Lootusetuse ja masenduse tunde? See ei pea nii olema!

Müügirelvad, mis aitavad sul päästa vähemalt pooled nendest müükidest, mis muidu läheksid kaotsi

Praktika, jälgimise ja kogemuste vahetamise tulemusena olen ma kokku pannud täieliku strateegia, mis aitab selles olukorras lahenduse tuua. See kogum tehnikaid ja müügimeetodeid aitab Sul müügi suurimast probleemist üle saada ja müüa vähemalt pooltele nendest klientidest, kes kategooriliselt väidavad, et eelarves puuduvad finantsid. Antud müügiprobleemi lahendamine ei olnud kerge.

Mul kulus selle uue müügistrateegia kokkupanemiseks üle poole aasta. Ma uurisin, katsetasin ja kogusin erinevaid tehnikaid, kuidas seda tänase müügi suurimat probleemi lahendada. Mis oli tulemus? Hoolimata sellest, et ma olen müügikoolitaja juba pisut üle 10-ne aasta ja müügis tegev alates 1992-st aastast, osutusid paljud lähenemised minu jaoks täiesti uuteks!

Ma avastasin, kui palju ma ise olen müüke käest ära lasknud. Kas Sul on aega pool aastat antud teemal uurimustööd teha? Vaevalt. Ja ma teen uurimust antud valdkonnas edasi, kuna see ei ole kaugeltki veel kõik. Sa saad pidevalt täiustuva müügirelva, millega teenid oluliselt rohkem raha!

Kaota "pole raha" probleem oma müügist jäädavalt

Tänaseks on valminud kõige põhjalikum ja praktilisem kursus, mis aitab Sul tänases masus palju rohkem müüa. Kujutle korra, mida see Su sissetulekuga võiks teha kui Sa selle probleemi likvideeriksid? Kujuta ette, mis saaks siis kui Sul oleks kümneid tehnikaid sellest “meil ei ole raha” jagu saamiseks? Mismoodi see mõjutaks Su müügitulemusi kui sa suudaks eristada reaalse kliendi mitteostjast ja kui sa suudaks end kliendi tulevasse eelarvesse sisse poetada?

Sellelt Eesti esimeselt internetipõhiselt müügikursuselt saad Sa kümneid lähenemisi, kuidas seda olukorda ennetada ja kuidas vältida seda, et klient kostitab pärast mitmeid kohtumisi sind vastusega “eelarves pole raha”.

Sellelt Eesti esimeselt internetipõhiselt müügikursuselt saad sa kümneid lähenemisi, kuidas seda olukorda ennetada ja kuidas vältida seda, et klient kostitab pärast mitmeid kohtumisi sind vastusega “eelarves pole raha”.

Ja juhul kui klient toobki eelarve puudumise esile, siis on Sul suur valik erinevaid sõnastusi ja tehnikaid, kuidas ikkagi tellimus saada. Kui sa kasutad iga päev erinevat lähenemist ja kui sa valid välja enda jaoks kõige paremad, siis ei saa Sa vältida oma sissetuleku kasvu. See lihtsalt ei ole enam võimalik, kuna sa suudad lukku lüüa poole rohkem tehinguid. Ja võimalik, et see prognoos on isegi pessimistlik.

Mida Sa saad sellelt Eesti esimeselt ja ainukeselt e-õppevormis müügikursuselt? Sa saad:

  • isikliku ligipääsu, mis annab Sulle võimaluse otse minult abi saada,
  • 35 videoklippi, kus ma annan Sulle hulga erinevaid tehnikaid,
  • kümneid valmis sõnastusi, mida saad kohe täna juba kasutada, et vältida müügiplaani alatäitmist,
  • ligipääsu foorumile, kus müügiprofid vahetavad kogemusi,
  • pidevalt uuenevaid müüginippe, kuidas olla konkurentidest ees,
  • oma isikliku kasutajanime alt küsida minult nõu, kuidas keerukaid müügikeisse lahendada,
  • selle, et hiljemalt poole aasta pärast on Su sissetulek oluliselt suurem kui täna.

Aegumatu ligipääs koolitusmaterjalidele

Liitudes selle e-kursusega saad oma isikliku kasutajanime ja parooli, mille abil saad alati e-õppekeskkonda sisse logida ja koolitusmaterjale läbi töötada. Sul on selleks vaja vaid internetiühendust - ligi pääsed nii töölt, kodust kui ka teel olles. Midagi arvutisse alla laadima ei pea, kõik on veebipõhine.

Ja mis kõige parem - sinu ligipääs neile koolitusmaterjalidele ei aegu. Sa saad sisselogida e-kursuse keskkonda nii palju kui soovid ja omandada uusi müügitehnikaid omal tempol.

Vaheta kogemusi teiste müügiproffidega

Kõik müügikursusega liitujad saavad ka ligipääsu eksklusiivsele müügiproffide foorumile. See on koht, kus saad vahetada kogemusi teiste müügiproffidega, küsida nõu ja jagada oma pärleid. Ka mina ise osalen aktiivselt ja võtan diskussioonidest osa.

 

Müügikursuse "Murra müügimasu" paketid

Mis on Eesti esimese e-müügikursuse tasu? Sul on võimalik saada need müügialased teadmised märgatavalt soodsamalt kui mistahes saalikoolituselt. Hind on kasutajate arvu järgi. Eraisikule, kes ettevõtte nimele arvet ei soovi, on see eriti soodne. Tavalisele ühe müügiinimese jaoks suunatud paketi hind on samaväärne keskmise müügimehe kuu ja mõne müügimehe poole kuu telefoniarvega, mis kulub tavaliselt ära klientidele asjatult helistades.

Kui su ettevõttes on rohkem müügiinimesi, siis on selleks puhuks erinevad paketid, kus hind ühe kasutaja kohta langeb proportsioonis müügiinimeste arvuga.


See müügikursus on sinu parim investeering müüki sel aastal.
Mitu kasutajat seda kursust kasutama hakkab?

Mitu müügiinimest on sinu ettevõttes?

müügialased õppevideod
tulemuslikud müügitehnikad
müügiproffide foorumi ligipääs
tasuta täiendused

... ja palju muud, mis aitab sul koheselt müüki tõsta.


Iga müügiinimene saab personaalse ligipääsu, õppida uusi lähenemisi ja müügivõtteid, võimaluse esitada küsimusi tehnikate rakendamise kohta otse mulle ja võimaluse võtta enda nimel kinnises foorumis sõna.

Kogu müügikursus on internetipõhine - saad õppematerjalidele alati ligi ükskõik kust kohast läbi interneti.


Selle summa eest saad sa täiesti uue müügirelva. Sa saad minu käest abi küsida ja ma annan kogu oma energia Sinu käsutusse, et probleem „eelarves ei ole raha“ su müügitööst lõplikult likvideerida. Ma ei usu, et Sul endal on aega ja energiat, et teha oma müügitöö kõrvalt ligi pooleaastane süvauurimus antud teemal. Minu teadmised on tühise summa eest Sinu käes ja ilmselt teenid sa selle investeeringu juba esimeste tehingutega tagasi.