Murra müügimasu: uued ja radikaalsed tehnikad müügi suurendamiseks rahapuuduse tingimustes

breakKuidas müüa kui klient väidab, et ta firma eelarves ei ole raha?

Kuidas müüa kliendile, kes on su kaupluses või kellega suhtled telefonitsi ja kes väidab, et raha pole?

Tundub võimatu, eks… kui raha ei ole, siis pole võimalust tehinguks. Su sissetulek langeb nagu termomeetri näit sügise saabudes ja tunne on nagu sein oleks ees.

Kui palju raha jääb sul saamata, kuna sa ei leia väljapääsu, kuidas üleöö kriisiks paisunud olukorras müüa?

Mis on su müügitiimi kõige suurem mure praegu? Palju teil selletõttu raha saamata jääb? Mida sa praegu ette võtad, et seda lahendada? Mida see annaks, kui seda probleemi õnnestuks lahendada?

Üks kõige valusamates praegu on “Meil pole eelarves raha”. Sa pole veel jõudnud suudki avada, kui klient väidab, et tal või ta ettevõttel ei ole mitte mingeid ressursse su toote – teenuse ostmiseks. Kas see ka tegelikult nii on? Kas tal tõesti pole raha… või kasutab ta seda hoopis sinust lahtisaamiseks?

Suurel osal klientidest ongi raske. Aga tegelikkuses “istuvad” paljud kliendid rahas ja neil on vabu vahendeid piisavalt. Sellest hoolimata väidavad nad sulle, et neil pole raha.

Mis sunnib kliente nii ütlema, kuigi ei pruugi olla probleemiks? See on hirm ja ebakindlus tuleviku ees. Meediast tuleb valdavalt negatiivset: hoia raha kokku, ära kuluta, majandus läheb veel halvemaks. Selle foonil ei julgeta väljaminekuid teha ja ettevõtetes käib kulude kärpimine. Seda isegi siis kui selleks otsest vajadust ei ole.

Teiseks, müügiinimesed avaldavad survet ja “meil ei ole raha” on muutunud kliendipoolseks stampvastuseks. Kes ei teaks, et “raha pole” vastus on kõige lihtsam võimalus müügikõne lõpetamiseks.

Enamus müügiinimesi ei suuda antud olukorrast väljapääsu leida. Nad loobuvad – ja sageli olukorras, kus oleks võimalik olnud tehing endale saada.

Ka masu ajal on võimalik hästi müüa

Ma puutun müügimeestega kokku iga päev. Samuti tegelen ka ise müügi ja müüginõustamisega. Ma kuulen ja kogen kogu aeg tehnikaid, mis toovad reaalseid tulemusi ka tänases olukorras. Ma näen selgelt mis eristab müügiinimesi, kelle müük on laes ja kes vaevu suudavad midagi müüa.

Ma tahan anda sulle konkurentsieelise, mis aitab sul müüki teha ka tänasel päeval nii nagu majandusbuumi ajal.

Ma olen pannud Su jaoks kokku unikaalse instrumendi, kuidas päästa vähemalt pooled nendest müükidest, mis muidu läheksid kaotsi. See on koolitus, milletaolist ei ole Eestis (ja võimalik, et ega ka mujal maailmas).

See annab sulle absoluutselt kõik vahendid, et saada tehing olukorras, kus klient väidab, et eelarves pole raha!

Mida Sa saad sellelt Eesti esimeselt ja ainukeselt e-õppevormis müügikoolituselt?

  • Sind kostitatakse koheselt telefoni teel “meil ei ole raha!” väitega? Saad 5 tehnikat, kuidas eelarve või raha puudumise väidet olematuks muuta.
  • Oled läinud esitlusele, veetnud tunde edasi- tagasi sõitmise, kliendisuhte loomise ja presentatsiooni peale…- selleks, et kuulda, et eelarves ei ole raha? Sa saad unikaalsed tehnikad, kuidas minna kliendikohtumisele kindla peale ja kindlustada, et eelarve puudumise väidet ei tule!
  • Su toode – teenus ei paku klientidele huvi? Saad tehnikad, kuidas muuta oma toode- teenus tänases majandusolukorras kliendi jaoks palju atraktiivsemaks kui see siiani oli.
  • Mingi keskastme vend lahutab sinuga meelt, tõestamaks oma eksistentsi ja omamata sealjuures ligipääsu eelarvele? Sa saad killer küsimused, kuidas selgitada välja otsustusprotsess ja jõuda niikaugele, et su tootele eraldatakse raha
  • On reaalne, et kulutad kliendiga aega ja ta ütleb, et sellel aastal siiski ostu ei tule? Saad 5 tehnikat, kuidas tehing saada sellel aastal.
  • Tegid esitluse ja klient ütleb, et ettevõtte eelarves pole siiski raha. Mida teha? Sa saad 30 senikasutamata vastust dialoogi vormis, kuidas seda olukorda päästa!
  • Eraisik ütleb, et raha pole? Pole hullu – saad 10 tehnikat ja hulga sõnastusi, et vähemalt pooled neist müügiks pöörata!

Tahad müüa nagu tipptegija ka praegusel ajal?

Minu uus internetipõhine “masumurdmise müügikursus” tuleb välja 1. oktoobril – püsi lainel.

P.S. Liitu seni mu müügialase lühikursusega – juba seal sisalduvad tehnikad aitavad sul juba täna oma tulemusi parandada.

Arutelu

  1. Martin

Jäta vastus