Kõik on uus septembrikuus, ka myygiproff.ee

Picture 232Palavad tervitused Sulle mu uuendatud veebsaidil!

Kuna situatsioon on meil siin Eesti Vabariigis nagu ta on, siis on müümine muutunud ülimalt keerukaks ja komplitseeritud tegevuseks. Põhiline sein, mille vastu enamus müügiinimesi põrkab, on kliendipoolne reaktsioon „meil ei ole eelarves vahendeid“ või „mul ei ole raha“. See on üks kõige raskemaid olukordasid üldse, kuna sa ei tea kas tegu on reaalselt eksisteeriva olukorra või lihtsa ettekäändega müügikõne lõpetamiseks. Lisaks on konkurents karmistunud, klientide maksevõime vähenenud ja sada muud häda veel.

Olgu, mis siin hädaldada! Kus viga näed laita, seal tule ja aita!:) Ja ma tahan Sind aidata.

Kuna müügitöö on läinud enamus valdkondades kordades keerukamaks kui oli veel aasta tagasi, siis olen otsustanud oma veebi ümber teha, muutes selle veelgi sisukamaks, praktilisemaks, et Sa saaksid siit iga nädal häid ideid ja nõuandeid, kuidas oma müüki suurendada. Seda tegin ma ka varem, kuid uuendatud lehel saad Sa lisaks tekstile ka videoformaadis nõuandeid. Myygiproff.ee saab olema Sinu igapäevaseks abimeheks ja nõuandjaks, kuidas kriitilisi müügiprobleeme lahendada.

Kuidas aga saan ma Sulle juba praegu kasulik olla? Ma annan Sulle TASUTA lühikursuse, kuidas üle saada kliendipoolsest kõige jõledamast ja närvesöövamast reaktsioonist „Meil ei ole teie toote- teenuse ostmiseks eelarves raha!“ Kui see on Su müügis üheks piduriks, siis on võimalik, et Sa saad sellest lühikursusest natuke tuge. Logi end sisse ja katseta lähenemisi, mida ma Sulle välja pakun!

Sisesta vaid oma e-posti aadress paremal olevasse lahtrisse ja saad 3 õppevideot omale postkasti (spämmima ei hakka). Katseta lähenemisi, mida ma Sulle välja pakun ja anna oma tulemustest teada.

Arutelu

  1. Urmas

Jäta vastus