KUIDAS JÕUDA MÜÜGIS TIPPU?

See raamat annab Sulle ligipääsu saladustele, kuidas müüa vähema vaevaga senisest palju rohkem.

UUS TIRAAŽ TULEB VÄLJA JUBA AUGUSTI LÕPUS, KUID KUI SOOVID TIPPU RONIMIST ALUSTADA KOHE, ON SUL VÕIMALUS TELLIDA ENDALE E-RAAMAT.

SELLE RAAMATU ABIL ÕPID

1. Saama üle hirmudest kliendile helistamise ees
2. Leppima kohtumisi tabamatute ja kättesaamatute klientidega
3. Looma kokkusaamistel atmosfääri, mis paneks kliendid ostust huvituma
4. Esitlema oma tooteid – teenuseid teisiti ja müüvamalt kui seni
5. Müüma kasu ja väärtust nii, et kliendid tahaksid sult ise osta
6. Vastama nendele vähestele vastuväidetele tabavalt ja originaalselt
7. Lööma tehinguid lukku uute closingutehnikate abil
8. Muutma oma kirjalikku pakkumist konkurentidest palju müüvamaks
9. Suurendama oma kliendibaasi lihtsate meetodite abil
10. Panema endale üha võimsamaid eesmärke ning neid ka saavutama

4

“Ekke raamat on eduka müügiinimese töövahend, mis aitab tehingute arvu suurendad. Seda ei saa lugeda vaid korra ja siis unustada. See on käsiraamat, mis tuleb müügitöös aeg - ajalt jälle kätte võtta, et põhiprintsiibid üle korrata, vajalikud tehnikad pähe õppida ning iga lugemise käigus avastada taas midagiuut.”

Jaanus Laugus | Juhatuse esimees, Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ

Müügitöö on üks raskemaid ameteid. Et jõuda müügis tippu, on vaja osata teha asju teistest erinevalt. Kuidas leida uusi kliente, teha edukat telefonimüüki, kaitsta oma hinda, võita pakkumisi ja lõpetada tehinguid?

Sellest raamatust leiad vastused oma kõige põletavamatele müügiküsimustele.

“Kuidas jõuda müügis tippu?” on põhjalik endise Eesti tippmüügimehe ja tänase ühe tuntuima müügikoolitaja kirjutatud raamat, mis tugineb reaalsetel Eesti turu kogemustel ja mida illustreerivad mahlakad lood elust enesest.

Ei mingit meie turule sobimatut jura ja igavat teooriat, ainult läbiproovitud ja seniste lugejate tulemusi kasvatanud lähenemised.

Lugejad kirjutavad

“ Tahan sind tänada,et nii vingelt kirjutad! See raamat on siiani parim ja humoorikam müügiraamat mida lugenud. Aitäh, et sa seda teed! ”

Martin Hein

“Lugesin Teie raamatu jutiga läbi ja üle pika aja leidsin endas taas motivatsiooni müügitööga paremini tegutsemiseks. Igatahes suur tänu sellise vajaliku kirjanduse avaldamise eest ja edu edaspidiseks”

Tiia Sugasepp

“ See raamat on parim müügiraamat üldse, mis on eesti keeles ilmunud. Oled suurepärase asjaga hakkama saanud ”

Rene Poljakov

“ Suur tänu selle suurepärase raamatu eest! Seni parim müügialane raamat, mida lugenud olen, kergesti loetav ja humoorikas. Olen nendest tehnikatest palju rakendanud ja tänaseks olen oma müügitulemusi suutnud suurendada ”

Andrus Mets

“Üks parimaid müügialaseid raamatuid, mida ma lugenud olen. Lihtne ja humoorikas, praktiline ja kohe rakendatav. See peaks olema iga müügiinimese kohustuslik lugemisvara.”

Rein Tammekivi

“ Ekke, see on ülihea raamat. Selle abil jõudsin ma jälile mitmetele asjadele, mida ma siiani olin valesti teinud ja mis takistasid täit müügipotentsiaali rakendamast. ”

Märt Klamas

TAHAD TUTVUDA RAAMATU SISUGA?

LAE VÄIKE OSA RAAMATUST ENDALE ALLA.

AUTORIST

Ekke Lainsalu on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid müügikoolitajaid, kes alustas müügimehena 1992. aastal ja on koolitajana tegutsenud juba 17 aastat. Ekke on koolitanud kümneid tuhandeid müügiinimesi nii Eestis, Baltikumis kui mujal Euroopas ning sellest raamatust leiad tema aastatega kogunenud teadmised, millest on Sul palju õppida. Kuidas esialgsest ebaõnnestujast sai oma ettevõtte parim müügimees, kes suutis müüa rohkem kui kogu müügimeeskond kokku, ja mis saladusi ta kasutas, et jõuda müügis tippu, saad lugeda just sellest raamatust

INVESTEERI OMA MÜÜGIEDUSSE!

Telli raamat internetist ja Sa saad selle koju kätte! Sinu investeering enda müügiedusse on vaid 19.90 (tavahind 29.70).

6-1-709x1024

1. Eesti autori kirjutatud põhjalik müügiraamat: “Kuidas jõuda müügis tippu?” Ligi 100 tehnikat ja kõnemudelit, mis viivad Sind suurema sissetulekuni!

2. Kõvade kaantega paberraamat, 272 lk.

3. Raamat, kust leiad vastused oma kõige põletavamatele küsimustele.

4. Raamatu saad kätte kohe peale tellimuse vormistamist.

5. Raha tagasi garantii