Killer koolitus "Ebatraditsioonilised müügivõtted" 17. november 2021

Ebatraditsioonilise Müügi saladused

Maailma kõige pöörasem müügistrateegia, mis viib su tulemused järgmisele levelile

Osalustasu 497+km

KOOLITUSEST

PÄEVAKAVA

MINUST

Ebatraditsiooniline Müük- maailma kõige pöörasem ja põnevam müügistrateegia, mis viib su tulemused täiesti uuele tasemele!

Müügitöö igapäevane reaalsus on karm. Kliendid ignoreerivad. Nad ei helista tagasi. Nad venitavad otsustamisega lõputult. Nad tambivad armutult hinda alla. Ja mis kõige peamine - nad käituvad täiesti õigesti, sest 95% müüjatest on halli näoga tüüpmüüjad, kes kasutavad tüüpilisi, keskpäraseid lähenemisi, mis ei tekita mitte kelleski mitte mingit huvi. Enamus müügiinimesi müüb traditsioonilisel viisil, mis ei erista neid teistest teenusepakkujatest ja tekitab klientides vaid vastuseisu.

Iga päev pommitatakse kliente erinevate pakkumistega, püütakse veenda, et nad ostaks just selle pakkuja toote või teenuse ja  pressitakse peale kokkusaamisi. Mis sa arvad, mismoodi kliendid selle peale reageerivad? Sa tead vastust.

Ebatraditsiooniline Müük on täiesti uus suund müügimaailmas, mis toob sinuni hulgaliselt tavapäratuid lähenemisi, reeglite eiramisel põhinevaid müügivõtteid ning ootamatuid taktikaid, mille abil konkurentidest totaalselt eristuda ning nende kliendid endale võita.

Nende tehnikate abil saad sa tekitada tõrksates klientides sügavat huvi su toodete - teenuste vastu ning lõpptulemusena muuta nad sinu lojaalseteks fännideks.

Eristumine ja asjade tegemine konkurentidest totaalselt teistmoodi on möödapääsmatu. Turunduses on see üks põhialuseid, kuid müügis praktiliselt avastamata maa. 
Klassikalisi müügitehnikaid on vaja teada, need on kõige alus ja ABC. Tiheda konkurentsi tingimustes on aga lugu teine. Seal aitavad tavapärased müügitehnikad ainult teatud piirini, edasi läheb juba kõvaks punnitamiseks, et klientide jutulegi jõuda või nende tähelepanu pälvida, rääkimata tehingute saamisest. Ja teatud maalt alates ei ole nendega tehnikate ja müügilähenemistega enam suurt midagi peale hakata.

Aga kuidas oleks kui sa teeksid asju vastupidi kui siiani oled teinud ja pööraksid müügi täiesti pea peale?
Kui see suurendaks oluliselt su müüki ja aitaks nautida müügitööd senisest palju rohkem, kas sa oleksid valmis proovima?

Mida Ebatraditsioonilise Müügi koolitus annab?

Läbimurdelise edu saavutamiseks tuleb müüa teistmoodi kui teevad seda teised. Koolitus “Ebatraditsioonilise Müügi saladused” keskendub radikaalselt uutele ja unikaalsetele lähenemistele, mida ei suuda kopeerida ükski su konkurent. Sa astud tohutu sammu edasi ja suudad ületada enamiku senistest müügitõketest, mis tavapäraste müügikoolituste abil oleks võimatu. Ja seda garanteeritult!

Selle koolituse läbivad märksõnad on müümine räige konkurentsi tingimustes, kus kliendid on eelarvamustega ja tõrjuvad, konkurendid püüavad pakkumistevoore võita odavama hinnaga ning tellimuste saamine on raske ja kurnav. Kui müümine muutub üha raskemaks ja kliendid ning konkurendid panevad meid ekstreemsetesse oludesse, siis tuleb kasutada hoopis uusi ja teistsuguseid lähenemisi. Kui sa tuled 2021 novembris, siis saad sa neid tohutult!

Koolituse sisu.

Sa saad täiesti uusi ideid, kuidas pääseda kliendi jutule, kes on siiani vältinud kohtumist, nagu näiteks:
Patoloogilise huvi tehnika
Ärtu Ässa tehnika
Elevandinaha tehnika
Munakella tehnika
WC - presentatsioon
Ajamasina tehnika
Teenimata kasumi tehnika
Ja kümneid ebatavalisi tehnikaid veel

Saad raamidest välja lähenemisi, kuidas pakkumisi võita, nagu:
Loterii tehnika
Ibuprofeeni ja Xanaxi tehnika
Puzzle tehnika
Pudeliposti võte
Tuletõrjuja

ja veel kümneid hulle lähenemisi.

Saad pööraseid tehnikaid, kuidas muuta oma senine esitlus ebatraditsiooniliseks, nii et see müüks ka kõige skeptilisematele klientidele:
Nuga käsivarde tehnika
Mündi balansseerimise tehnika
Pliiatsi purustamise tehnika
Noolemängu tehnika
Pikalikukkumise tehnika
Šokolaadi - ja pizzalõigu tehnika
Silmad pahupidi tehnika

Lisaks saad:

 • Originaalseid müügivõtteid, kuidas saada esimene tellimus suurkliendilt, kes on kasutanud siiani konkurendi teenust ja on nendega pealegi väga rahul
 • Uuenduslikke ideid, kuidas vähendada kogu seda jama ja ajahulka, mis on tavaliselt esmakontakti ja tellimuse vahel
 • Tehnikaid, mida pole keegi müügiesitluse läbiviimiseks eales kasutanud
 • ja palju palju muud

Sa tõused müügi loovgeeniuseks!

See koolitus ei anna ainult tehnikaid, mida iga konkurent võib mõne aja pärast kopeerida. "Ebatraditsioonilise Müügi saladuste" koolitus teeb sinust loova geeniuse, annab uue mõtlemise ning lisaks eristuvatest tehnikatest koosnevale “Stardipaketile” saad kaasa palju ideid, kuidas lahendada müügiprobleeme senisest hoopis teisiti.

Paljude varasemate sellel koolitustel osalejate tagasisidena on tegemist kõige innovaatilisema ja põnevama lähenemisega müügile üldse. Maikuu koolitus on aga läbinud totaalse arenduse ja annab võimsama efekti kui kunagi varem!

Millal toimub ja kui palju peab investeerima?

Koolitus toimub 17. novembril Tallinnas. Koolituse detailid koos toimumiskohaga saadan sulle meilile.

Et sa saaksid oma ennast või oma müügitiimi sügisese vitamiinisüstiga laadida, on koolituse soodus tasu osaleja kohta kõigest 397.-
Soodushind kehtib kuni 30. septembrini, peale seda tõuseb hind 500 euro peale. Lisandub km.

Sa saad sellelt päevalt midagi taolist, mida mujalt ei ole võimalik õppida, täiesti uue lähenemise ja meeletult palju pööraseid ideid müügi totaalseks suurendamiseks.

Kui sa saad kasvõi paar lisatehingut, siis on see päev end ära tasunud. Kuid ole valmis - see päev võib muuta kogu su elu ja arusaama müügist kui taolisest üldse.

Raha-tagasi garantii.

Kui koolitus ei vasta Su ootustele ja lahkud poole pealt, siis maksan sulle raha vastu vaidlemata tagasi. See on sinu garantii, et tuled kogema väärt asja, mis sind müügis reaalselt aitab.

Omalt poolt luban:

 • See on kõige pöörasem ja raamidest väljas koolitus maailmas!
 • Kõige meeleolukam koolitus, mis ei sarnane klassikalisele kuivale koolituspäevale, ehk sa saad osa väga vingest elamusest!
 • Ebatraditsioonilise Müügi tehnikate abil saad tõenäoliselt ka need kliendid, keda seni ei ole suutnud endale võita.

Hommikukohv 
Esimene osa 10.30 - 11.45
Kohvipaus
Teine osa 12.00 - 13.30
Lõuna 
Kolmas osa 14.10 - 16.45

Olen Ekke Lainsalu, endine tippmüügimees, praegune müügiproffide koolitaja.

Areng müügiamatöörist müügiprofiks

Alustasin oma müügikarjääri 1992-93. aastal, müües ukselt uksele Profit-Cardi nimelisi sooduskaarte. Esimese tõsise kogemuse B2B müügis (ettevõttelt ettevõttele) sain, kui mind aasta hiljem võeti tööle alustavasse piipar-peilerside firmasse Baltcom Eesti AS. Läbi personaliotsingufirma õnnestus mul konkursil sõelale jääda ning alustasin 93.aasta lõpus müügitööd.

Aga siis, oh ebaõnne – esimene kolmveerand aastat ei suutnud ma praktiliselt üldse oma eksistentsi õigustada! Mind taheti selle perioodi jooksul korduvalt lahti lasta, kuna lepinguid ja müüki ei tulnud. Depressioon, masendus, soov kõik kuu peale saata… võibolla tead Sa seda tunnet isegi.

Mingi hetk aga läks mu “käsi lahti” ja ning siis hakkas tulema… ja tulema väga palju. Mina, algusaja ebaõnnestuja, müüsin nelja aasta vältel üle kuu sama palju kui kogu müügitiim kokku.

Mõned mu edusammud sellest perioodist olid järgnevad:

 • võitsin nelja aasta vältel KÕIK müügivõistlused
 • suutsin purustada kõik müügirekordid
 • lõin põhikonkurendilt üle kolm neljandikku ta põhilistest suurklientidest
 • mind valiti ettevõtte läbi aegade parimaks müügimeheks
 • müüsin stabiilselt üksi peaaegu sama palju kui kogu müügimeeskond kokku

 

Kõlab pisut lääge “ameerikaliku eduloona”, kuid see oli minu müügimehekarjäär. Usun, et ka Sinu tutvusringkonnas on hulk selliseid inimesi, kes on end läbi meeletute raskuste edukalt üles töötanud.

Kuidas müügiprofist sai müügikoolitaja?

Edasi siirdusin uutele jahimaadele ja müüsin ligi 2 aastat kindlustust, kus ma sain väga hea müügitiimi juhtimise kogemuse. Siis tehti mulle ettepanek Trio raadiojaamade poolt tulla koolitama nende 25 pealist müügitiimi. Tegelesin selle väljakutsega kolm kuud, treenisin neid, käisin kohtumistel ja näitasin isikliku eeskujuga ette, kuidas tehinguid lukku lüüa. Kui lepingu tähtaeg kukkus, lõin oma ettevõtte ja alustasin karjääri müügikoolitajana.

Olen tugev praktik

Juhul kui Sa peaksid mind valima kunagi enda koolitajaks, siis tea, et Sinuga kõneleb praktik, kes on kõiki neid raskusi kogenud, millega Sina koos oma meeskonnaga hetkel silmitsi seisad. Ja räägib mitte lihtsalt praktik, vaid väga tugev praktik.

Koolitan nii Eestis kui välismaal

Tänaseks olen müügikoolitajana tegev 13 aastat. Olen koolitanud kümneid tuhandeid müügiinimesi lisaks Eestile ka Soomes, Rootsis, Venemaal ja Balkanimaades. Mind on tellinud sajad ettevõtted ja suurima koolituse olen läbi viinud 2500-le osalejale. Paljud ettevõtted peavad mu koolitusi senikogetutest kõige praktilisemateks ja müüki tõstvamateks. Kui soovid oma müügikäivet tõsta ja konkurentide kliendid endale saada (mu lemmikteema), siis pöördu minu poole. Aitan Sind.

Suhtleme

Kontakti saad minuga telefonil 50 67762 või ekke@myygiproff.ee.
Muud rekvisiidid:
OÜ Müügitreeningute Keskus
Registrikood 10362069
Keemia 11-9, Tallinn, 10616

 

Tanel Tarum
1partner Kinnisvaragrupp

Ekke koolitused on Eestis korraldatavatest müügikoolitustest selgelt kõige praktilisemad. Koolitustel võib alati rääkida isiklikust motivatsioonist ja teooriast. See kindlasti tuleb kasuks, kuid praktikult saada praktilisi soovitusi on hindamatu väärtusega. Ekke, olnud ise tipp-müügimees, teab mida räägib ja edasi annab. Koolitused on alati sisukad ning põhjalikud, puudu ei ole huumorist. Ekke pakub lahendusi peaaegu kõikidele müügis ettetulevatele situatsioonidele, klientide vastustele, võimalustele. Oma ettevõttele oleme tellinud Ekke koolitusi just eelnevatest põhiargumentidest lähtuvalt. Julgen alati Ekke koolitusi soovitada nii algajatele kui ka päris edasijõudnutele.

Rain Lõhmus
LHV

See on ainulaadne lähenemine müügile, millest on õppida igaühel, kes soovib rohkem raha teha. Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert.

Paul-Eerik Rummo
Riigikogu liige

Müügi põhitõdesid peaksime me teadma kõik, arstidest kuni poliitikuteni. Ekke koolitustelt saab igaüks põnevaid ideid. Soovitan siiralt – ta on äärmiselt huvitav ja mitmekesine koolitaja.

Ingo Põder
BIGBANK, juhatuse liige

Ekke poolt tehtud superhea koolitus õnnestus 100%. Inimeste senised mõttemallid mõranesid juba esimese poole tunniga ja päeva lõpuks oli progress silmaga näha. Eriline lähenemisnurk tehingute saamisele ja spetsiaalselt meie jaoks tehtud koolitus tõi tulemusi juba järgmisel päeval.

Randel Min
AS Stallion, juhatuse esimees

Särava esinejana suutis Ekke meile tõestada, et müük on väga oluline klienditeeninduse komponent ning mitmed müügimeetodid ja põhimõtted on hädavajalikud kliendi rahulolu saavutamisel. Julgen isiklikult ja meie meeskonna nimel Ekket müügiprofessionaali ja konsultandina soovitada. Lisaks on temaga koos veedetud aeg meeskonnale põrgulikult põnev.

Ingvar Allekand
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ, arendusdirektor

Ekke korraldatud koolituspäev ületas Domus Kinnisvara juhtide ootusi ning kõik osalejad jäid päevaga üliväga rahule. Päeva parim osa oli siiski Ekke out-of-box lähenemine müügiolukordadele, mis meil igapäevases töös ette tulevad ning Ekke poolt välja pakutud uued tehnikad nende olukordade lahendamiseks. Koolituspäevas saadud uut energiat on tunda kõigis meie kontorites – nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas kui Keilas. Tänaseks saan rahulolevalt tõdeda, et koolitusele järgnenud kuude jooksul oleme hulgaliselt tehinguid lõpuni viinud just neid uusi müügitehnikaid kasutades. Samuti oleme müügitulemust parandanud tänu maaklerite suurenenud enesekindlusele.
Seekordne investeering koolitusse teenis end juba esimese kuuga tagasi. Ekke on konkurentsitult parim müügikoolitaja Eestis.

Magnus Vaht
Starman, müügijuht

Ekke koolitus aitas meie telefonimüügile palju kaasa. Kõige tugevam osa on suurepärased praktilised tehnikad, mida saab kohe iga müüja oma töös kasutada.

Andres Kuuse
Intrum Justitia AS

Ekke koolitustest sain isiklikult küll palju uusi lähenemisi, millest mitmed on end juba praktikas tõestanud ja tänaseks selle investeeringu mitmekordselt tagasi toonud.

Eva Paavo
Kaupmees & KO AS, müügidirektor

Ekke koolitusel ei jäänud ühtegi küsimust vastuseta ega probleemi lahenduseta.
Kuigi mõned võtted tundusid esmapilgul isegi pisut šokeerivad, täitsid need oma eesmärgi – raputasid rutiinist ning andsid ideid läheneda müügiprotsessile senisest erinevalt. Üksi müügikoolitus ei ole müügitulemustele nii hästi mõjunud kui Ekke oma. Soovitan soojalt.

Eduard Neeme
AS Plasto, müügidirektor

Ekke tegi kogu Plasto 70-liikmelisele meeskonnale koolituse, mis osutus ääretult praktiliseks ja heaks. Pidasime seda esialgu kalliks, kuid see investeering õigustas end mitmekordselt . Ekke koolitused toovad raha tagasi ja oluliselt rohkemgi.

Ahti Rattasep
OÜ Diivaniparadiis, juhatuse esimees

Ekke on suurepärane koolitaja, kaasahaarav esineja ja vaieldamatult parim müügiekspert Eestis. Diivaniparadiis sai tema closingutehnikate koolitusest palju tuge, koolituse ettevalmistus ja sisu oli 110%. Kes tahab oma müüki suurendada, peab pöörduma Ekke Lainsalu poole.

Priit Kurg
Lindström OÜ

Müügitehnikate valdamise alal ei ole Ekkele võrdset. Ta on Lindströmi palju aidanud ja tema koolitused on kõige kaasakiskuvamad üldse. See energia, tempo, näited ja praktilised tehnikad, mida ta on suuteline andma, on fenomen omaette.

Ebatraditsiooniline Müük- maailma kõige pöörasem ja põnevam müügistrateegia, mis viib su tulemused täiesti uuele tasemele!

Müügitöö reaalsus on karm. Kliendid ignoreerivad. Nad ei helista tagasi. Nad venitavad otsustamisega lõputult. Nad tambivad armutult hinda alla. Ja mis kõige peamine - nad käituvad täiesti õigesti, sest 95% müüjatest on halli näoga tüüpmüüjad, kes kasutavad tüüpilisi, keskpäraseid lähenemisi, mis ei tekita mitte kelleski mitte mingit huvi. 95% müüjatest müüvad traditsioonilisel viisil, mis ei erista neid teistest teenusepakkujatest.

Iga päev pommitatakse kliente erinevate pakkumistega, püütakse veenda, et nad ostaks just selle pakkuja toote või teenuse ja  pressitakse peale kokkusaamisi. Mis sa arvad, mismoodi kliendid selle peale reageerivad? Sa tead vastust.

Ebatraditsiooniline Müük on täiesti uus suund müügimaailmas, mis toob sinuni hulgaliselt tavapäratuid lähenemisi, reeglite eiramisel põhinevaid müügivõtteid ning ootamatuid taktikaid, mille abil konkurentidest totaalselt eristuda ning nende kliendid endale võita.

Nende tehnikate abil saad sa tekitada tõrksates klientides sügavat huvi su toodete - teenuste vastu ning lõpptulemusena muuta nad oma lojaalseteks fännideks.

Eristumine ja asjade tegemine konkurentidest totaalselt teistmoodi on möödapääsmatu. Turunduses on see üks põhialuseid, kuid müügis praktiliselt avastamata maa. 
Klassikalisi müügitehnikaid on vaja teada, need on kõige alus ja ABC. Tiheda konkurentsi tingimustes on aga lugu teine. Seal aitavad tavapärased müügitehnikad ainult teatud piirini, edasi läheb juba kõvaks punnitamiseks, et klientide jutulegi jõuda või nende tähelepanu pälvida. Ja teatud maalt alates ei ole nendega tehnikate ja müügilähenemistega enam suurt midagi peale hakata. Tehingute saamine? Unusta ära.

Aga kuidas oleks kui sa teeksid asju vastupidi kui siiani oled teinud ja pööraksid müügi täiesti pea peale?
Kui see suurendaks oluliselt su müüki ja aitaks nautida müügitööd senisest palju rohkem, kas sa oleksid valmis proovima?

Ole valmis millekski täiesti uueks, mis muudab su arusaama müügist täielikult.
Mida Ebatraditsioonilise Müügi koolitus annab?

Läbimurdelise edu saavutamiseks tuleb müüa teistmoodi kui teevad seda teised. Koolitus “Ebatraditsioonilise Müügi saladused” keskendub radikaalselt uutele ja unikaalsetele lähenemistele, mida ei suuda kopeerida ükski su konkurent. Sa astud tohutu sammu edasi ja suudad ületada enamiku senistest müügitõketest, mis tavapäraste müügikoolituste abil oleks võimatu. Ja seda garanteeritult!

Selle koolituse läbivad märksõnad on müümine räige konkurentsi tingimustes, kus kliendid on eelarvamustega ja tõrjuvad, konkurendid püüavad pakkumistevoore võita odavama hinnaga ning tellimuste saamine on raske ja kurnav. Kui müümine muutub üha raskemaks ja kliendid ning konkurendid panevad sind ekstreemsetesse oludesse, siis tuleb kasutada hoopis uusi ja teistsuguseid lähenemisi. Siit koolituselt saad sa neid kümneid.

Koolituse sisu.

Sa saad täiesti uusi ideid, kuidas pääseda kliendi jutule, kes on siiani vältinud kohtumist, nagu näiteks:
Ärtu Ässa tehnika
Elevandinaha tehnika
Munakella tehnika
WC - presentatsioon
Ajamasina tehnika
Teenimata kasumi tehnika
Ja kümneid ebatavalisi tehnikaid veel

Saad raamidest välja lähenemisi, kuidas pakkumisi võita, nagu:
Loterii tehnika
Ibuprofeeni ja Xanaxi tehnika
Puzzle tehnika
Pudeliposti võte
Tuletõrjuja
ja veel kümneid väga hulle lähenemisi, mis ometigi töötavad!

Saad pööraseid tehnikaid, kuidas muuta oma senine esitlus ebatraditsiooniliseks, nii et see müüks ka kõige skeptilisematele klientidele:
Nuga käsivarde tehnika
Mündi balansseerimise tehnika
Pliiatsi purustamise tehnika
Noolemängu tehnika
Pikalikukkumise tehnika
Šokolaadi - ja pizzalõigu tehnika
Silmad pahupidi tehnika

Lisaks saad:

 • Originaalseid müügivõtteid, kuidas saada esimene tellimus suurkliendilt, kes on kasutanud siiani konkurendi teenust ja on nendega pealegi väga rahul
 • Uuenduslikke ideid, kuidas vähendada kogu seda jama ja ajahulka, mis on tavaliselt esmakontakti ja tellimuse vahel
 • Tehnikaid, mida pole keegi müügiesitluse läbiviimiseks eales kasutanud
 • ja palju palju muud

Sa tõused müügi loovgeeniuseks!

See koolitus ei anna ainult tehnikaid, mida iga konkurent võib mõne aja pärast kopeerida. "Ebatraditsioonilise Müügi saladuste" koolitus teeb sinust loova geeniuse, annab uue mõtlemise ning lisaks eristuvatest tehnikatest koosnevale “Stardipaketile” saad kaasa palju ideid, kuidas lahendada müügiprobleeme senisest hoopis teisiti.

Paljude varasemate sellel koolitustel osalejate tagasisidena on tegemist kõige innovaatilisema ja põnevama lähenemisega müügile üldse. Maikuus toimuv koolitus on aga läbinud totaalse arenduse ja annab võimsama efekti kui kunagi varem!

Millal toimub ja palju maksab?

Koolitus toimub 23. mail Tallinnas. Koolituse algus on 12.45, lõpp ca 16.45 -17.00 Koolituse detailid koos toimumiskohaga saadan sulle meilile.

Et sa saaksid seda koolitust endale ja oma tiimile lubada, on koolituse soodusregistreerimise tasu kuni 6. maini kõigest 199 pluss km!
Sealt edasi tõuseb hind 229 pluss km peale.
Osalustasu sisaldab kõike vajaminevat, nii diplomit, materjale kui ka vahepealseks turgutuseks kohvi - teed.

Garanteerin - sa saad sellelt päevalt midagi taolist, mida mujalt ei ole võimalik õppida, täiesti uue lähenemise ja meeletult palju pööraseid ideid müügi totaalseks suurendamiseks.

Kui sa saad kasvõi paar lisatehingut, siis on see päev end ära tasunud. Kuid ole valmis - see päev võib muuta kogu su elu ja arusaama müügist!

Raha-tagasi garantii.

Kui koolitus ei vasta Su ootustele ja lahkud poole pealt, siis maksan sulle raha vastu vaidlemata tagasi. See on sinu garantii, et tuled kogema väärt asja, mis sind müügis reaalselt aitab.

Omalt poolt luban:

 • See on kõige pöörasem ja raamidest väljas koolitus maailmas!
 • Kõige meeleolukam koolitus, mis ei sarnane klassikalisele kuivale koolituspäevale, ehk sa saad osa väga vingest elamusest!
 • Koolituspäeva lõpuks on sul arsenal täiesti uusi müügitehnikaid, millega saad ka kõige raskemate klientide poolehoiu koos esimese tellimusega.

Kogunemine ja koolituse esimene osa 12.45
Kohvipaus 14.45
Teine osa 15.00 - 16.45
Küsimused, vastused, diplomite jagamine.

Olen Ekke Lainsalu, endine tippmüügimees, praegune müügiproffide koolitaja.

Areng müügiamatöörist müügiprofiks

Alustasin oma müügikarjääri 1992-93. aastal, müües ukselt uksele Profit-Cardi nimelisi sooduskaarte. Esimese tõsise kogemuse B2B müügis (ettevõttelt ettevõttele) sain, kui mind aasta hiljem võeti tööle alustavasse piipar-peilerside firmasse Baltcom Eesti AS. Läbi personaliotsingufirma õnnestus mul konkursil sõelale jääda ning alustasin 93.aasta lõpus müügitööd.

Aga siis, oh ebaõnne – esimene kolmveerand aastat ei suutnud ma praktiliselt üldse oma eksistentsi õigustada! Mind taheti selle perioodi jooksul korduvalt lahti lasta, kuna lepinguid ja müüki ei tulnud. Depressioon, masendus, soov kõik kuu peale saata… võibolla tead Sa seda tunnet isegi.

Mingi hetk aga läks mu “käsi lahti” ja ning siis hakkas tulema… ja tulema väga palju. Mina, algusaja ebaõnnestuja, müüsin nelja aasta vältel üle kuu sama palju kui kogu müügitiim kokku.

Mõned mu edusammud sellest perioodist olid järgnevad:

 • võitsin nelja aasta vältel KÕIK müügivõistlused
 • suutsin purustada kõik müügirekordid
 • lõin põhikonkurendilt üle kolm neljandikku ta põhilistest suurklientidest
 • mind valiti ettevõtte läbi aegade parimaks müügimeheks
 • müüsin stabiilselt üksi peaaegu sama palju kui kogu müügimeeskond kokku

 

Kõlab pisut lääge “ameerikaliku eduloona”, kuid see oli minu müügimehekarjäär. Usun, et ka Sinu tutvusringkonnas on hulk selliseid inimesi, kes on end läbi meeletute raskuste edukalt üles töötanud.

Kuidas müügiprofist sai müügikoolitaja?

Edasi siirdusin uutele jahimaadele ja müüsin ligi 2 aastat kindlustust, kus ma sain väga hea müügitiimi juhtimise kogemuse. Siis tehti mulle ettepanek Trio raadiojaamade poolt tulla koolitama nende 25 pealist müügitiimi. Tegelesin selle väljakutsega kolm kuud, treenisin neid, käisin kohtumistel ja näitasin isikliku eeskujuga ette, kuidas tehinguid lukku lüüa. Kui lepingu tähtaeg kukkus, lõin oma ettevõtte ja alustasin karjääri müügikoolitajana.

Olen tugev praktik

Juhul kui Sa peaksid mind valima kunagi enda koolitajaks, siis tea, et Sinuga kõneleb praktik, kes on kõiki neid raskusi kogenud, millega Sina koos oma meeskonnaga hetkel silmitsi seisad. Ja räägib mitte lihtsalt praktik, vaid väga tugev praktik.

Koolitan nii Eestis kui välismaal

Tänaseks olen müügikoolitajana tegev 13 aastat. Olen koolitanud kümneid tuhandeid müügiinimesi lisaks Eestile ka Soomes, Rootsis, Venemaal ja Balkanimaades. Mind on tellinud sajad ettevõtted ja suurima koolituse olen läbi viinud 2500-le osalejale. Paljud ettevõtted peavad mu koolitusi senikogetutest kõige praktilisemateks ja müüki tõstvamateks. Kui soovid oma müügikäivet tõsta ja konkurentide kliendid endale saada (mu lemmikteema), siis pöördu minu poole. Aitan Sind.

Suhtleme

Kontakti saad minuga telefonil 50 67762 või ekke@myygiproff.ee.
Muud rekvisiidid:
OÜ Müügitreeningute Keskus
Registrikood 10362069
Keemia 11-9, Tallinn, 10616

 

Tanel Tarum
1partner Kinnisvaragrupp

Ekke koolitused on Eestis korraldatavatest müügikoolitustest selgelt kõige praktilisemad. Koolitustel võib alati rääkida isiklikust motivatsioonist ja teooriast. See kindlasti tuleb kasuks, kuid praktikult saada praktilisi soovitusi on hindamatu väärtusega. Ekke, olnud ise tipp-müügimees, teab mida räägib ja edasi annab. Koolitused on alati sisukad ning põhjalikud, puudu ei ole huumorist. Ekke pakub lahendusi peaaegu kõikidele müügis ettetulevatele situatsioonidele, klientide vastustele, võimalustele. Oma ettevõttele oleme tellinud Ekke koolitusi just eelnevatest põhiargumentidest lähtuvalt. Julgen alati Ekke koolitusi soovitada nii algajatele kui ka päris edasijõudnutele.

Rain Lõhmus
LHV

See on ainulaadne lähenemine müügile, millest on õppida igaühel, kes soovib rohkem raha teha. Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert.

Paul-Eerik Rummo
Riigikogu liige

Müügi põhitõdesid peaksime me teadma kõik, arstidest kuni poliitikuteni. Ekke koolitustelt saab igaüks põnevaid ideid. Soovitan siiralt – ta on äärmiselt huvitav ja mitmekesine koolitaja.

Ingo Põder
BIGBANK, juhatuse liige

Ekke poolt tehtud superhea koolitus õnnestus 100%. Inimeste senised mõttemallid mõranesid juba esimese poole tunniga ja päeva lõpuks oli progress silmaga näha. Eriline lähenemisnurk tehingute saamisele ja spetsiaalselt meie jaoks tehtud koolitus tõi tulemusi juba järgmisel päeval.

Randel Min
AS Stallion, juhatuse esimees

Särava esinejana suutis Ekke meile tõestada, et müük on väga oluline klienditeeninduse komponent ning mitmed müügimeetodid ja põhimõtted on hädavajalikud kliendi rahulolu saavutamisel. Julgen isiklikult ja meie meeskonna nimel Ekket müügiprofessionaali ja konsultandina soovitada. Lisaks on temaga koos veedetud aeg meeskonnale põrgulikult põnev.

Ingvar Allekand
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ, arendusdirektor

Ekke korraldatud koolituspäev ületas Domus Kinnisvara juhtide ootusi ning kõik osalejad jäid päevaga üliväga rahule. Päeva parim osa oli siiski Ekke out-of-box lähenemine müügiolukordadele, mis meil igapäevases töös ette tulevad ning Ekke poolt välja pakutud uued tehnikad nende olukordade lahendamiseks. Koolituspäevas saadud uut energiat on tunda kõigis meie kontorites – nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas kui Keilas. Tänaseks saan rahulolevalt tõdeda, et koolitusele järgnenud kuude jooksul oleme hulgaliselt tehinguid lõpuni viinud just neid uusi müügitehnikaid kasutades. Samuti oleme müügitulemust parandanud tänu maaklerite suurenenud enesekindlusele.
Seekordne investeering koolitusse teenis end juba esimese kuuga tagasi. Ekke on konkurentsitult parim müügikoolitaja Eestis.

Magnus Vaht
Starman, müügijuht

Ekke koolitus aitas meie telefonimüügile palju kaasa. Kõige tugevam osa on suurepärased praktilised tehnikad, mida saab kohe iga müüja oma töös kasutada.

Andres Kuuse
Intrum Justitia AS

Ekke koolitustest sain isiklikult küll palju uusi lähenemisi, millest mitmed on end juba praktikas tõestanud ja tänaseks selle investeeringu mitmekordselt tagasi toonud.

Eva Paavo
Kaupmees & KO AS, müügidirektor

Ekke koolitusel ei jäänud ühtegi küsimust vastuseta ega probleemi lahenduseta.
Kuigi mõned võtted tundusid esmapilgul isegi pisut šokeerivad, täitsid need oma eesmärgi – raputasid rutiinist ning andsid ideid läheneda müügiprotsessile senisest erinevalt. Üksi müügikoolitus ei ole müügitulemustele nii hästi mõjunud kui Ekke oma. Soovitan soojalt.

Eduard Neeme
AS Plasto, müügidirektor

Ekke tegi kogu Plasto 70-liikmelisele meeskonnale koolituse, mis osutus ääretult praktiliseks ja heaks. Pidasime seda esialgu kalliks, kuid see investeering õigustas end mitmekordselt . Ekke koolitused toovad raha tagasi ja oluliselt rohkemgi.

Ahti Rattasep
OÜ Diivaniparadiis, juhatuse esimees

Ekke on suurepärane koolitaja, kaasahaarav esineja ja vaieldamatult parim müügiekspert Eestis. Diivaniparadiis sai tema closingutehnikate koolitusest palju tuge, koolituse ettevalmistus ja sisu oli 110%. Kes tahab oma müüki suurendada, peab pöörduma Ekke Lainsalu poole.

Priit Kurg
Lindström OÜ

Closingutehnikate valdamise alal ei ole Ekkele võrdset. Ta on Lindströmi palju aidanud ja tema koolitused on kõige kaasakiskuvamad üldse. See energia, tempo, näited ja praktilised tehnikad, mida ta on suuteline andma, on fenomen omaette.

Ingvar Allekand,
Domus Kinnisvara, Arendusdirektor

Koolituspäevas saadud uut energiat on tunda kõigis meie kontorites – nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas kui Keilas. Seekordne investeering koolitusse teenis end juba esimese kuuga tagasi. Ekke on konkurentsitult parim müügikoolitaja Eestis.

Rain Lõhmus,
LHV

See on ainulaadne lähenemine müügile, millest on õppida igaühel, kes soovib rohkem raha teha. Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert.

Paul-Erik Rummo,
Riigikogu liige ja kirjanik

Müügi põhitõdesid peaksime me teadma kõik, arstidest kuni poliitikuteni. Ekke koolitustelt saab igaüks põnevaid ideid. Soovitan siiralt - ta on äärmiselt huvitav ja mitmekesine koolitaja.

Tervitusvideo

Ekke Lainsalu 2017
Müügitehnikad, mida teised ei õpeta!
myygiproff.ee

ekke@myygiproff.ee
+372 50 677 62
Keemia 11-9, Tallinn 10616