Sisekoolitused

Kui tahad saada endale viimistletud asja, siis saan Sind abistada läbi personaalselt Sinu tiimile tehtud koolituse.

Minu lemmikteemad on järgmised:

1. Pakkumistevooru võitmine
Annan Su tiimile edasi saladused, kuidas võita konkurentide eest pakkumisi ja saada endale esimene tellimus oluliselt kliendilt. Nende tehnikate abil, mida ma edasi annan, suudab Su tiim pakkumiste jõustumise reitingut tõenäoliselt mitmekordistada.

2. Hinna kaitsmine
Paljude klientide hinnangul olen hinna kaitsmise alal Eestis parim ekspert. Tõesti, ma olen seda teemat sügavuti uurinud ja saaksin anda Su tiimi kätte sellised relvad, mida konkurendid ei kasuta.

3. Closing ehk tellimuse saamine
See on vaieldamatult minu lemmikteema. Kujuta ette kui Su tiimil oleks näiteks 25-30 erinevat, paljudel juhtudel senikuulmata closingutehnikat? Annan Su tiimile korraliku pagasi erinevate klienditüüpide käest tellimuse saamiseks. Väga tugev buust Su müügile!

4. Eristumine ja ebatraditsioonilised müügivõtted
Kui baas on omandatud, siis tuleb hakata otsima oma stiili. Läbi ebatraditsiooniliste müügivõtete on paljudel mu klientidel õnnestunud saada tellimused, mis muidu läheksid konkurentidele.

5. Telefonimüük
Pead olema valmis, et ma lükkan senised tõekspidamised telefonimüügist ümber ja panen Su tiimi hoopis teistmoodi müüma.

6. Kinnisvaramaaklerite koolitus
Mul on ainukese müügikoolitajana Eestis kinnisvaramaakleritele tehtud koolitus, kus käsitlen ainuesinduslepingute saamist täiesti teisel moel kui seni.

7. Küsimustel põhinev müük
Uued lähenemised, kuidas ehitada oma müügiesitlused üles hoopis teistsugustel küsimustel baseeruvalt kui seni on kasutatud.

 

Kirjuta mulle oma koolitussoovist ekke@myygiproff.ee või helista 50 677 62 ja räägi oma olukord mulle ära.

 

  • Tanel Tarum 1partner Kinnisvaragrupp

    Ekke koolitused on Eestis korraldatavatest müügikoolitustest selgelt kõige praktilisemad. Koolitustel võib alati rääkida isiklikust motivatsioonist ja teooriast. See kindlasti tuleb kasuks, kuid praktikult saada praktilisi soovitusi on hindamatu väärtusega. Ekke, olnud ise tipp-müügimees, teab mida räägib ja edasi annab. Koolitused on alati sisukad ning põhjalikud, puudu ei ole huumorist. Ekke pakub lahendusi peaaegu kõikidele müügis ettetulevatele situatsioonidele, klientide vastustele, võimalustele. Oma ettevõttele oleme tellinud Ekke koolitusi just eelnevatest põhiargumentidest lähtuvalt. Julgen alati Ekke koolitusi soovitada nii algajatele kui ka päris edasijõudnutele.

  • Rain LõhmusLHV

    See on ainulaadne lähenemine müügile, millest on õppida igaühel, kes soovib rohkem raha teha. Ekke on müügi lõpuleviimise teemal Eestis ainuke ekspert.

Jäta vastus